Машине за ласерско гравирање, чишћење, заваривање и обележавање

Добили Цитатавион
Контактирајте нас

Контактирајте нас

Цхонгкинг ЦХУКЕ Интеллигент Мацхинери Екуипмент ЦО., Лтд

Адреса

бр. 17, Иунии Роад, Беибеи Дистрицт, Цхонгкинг, Кина

Е-маил

Телефон

0086-13983946046

Сати

Понедељак-петак: Цео дан
Субота, недеља: затворено

Инкуири_имг